Bruno tipi

Bruno vērotājs

Tu rūpīgi visu apsver, plāno un kontrolē.

Tev ir raksturīga pieticība, vēlme dzīvot saskaņā ar līdzcilvēkiem.

Jā, tevi interesē pasaules labklājība un attīstība, dabas aizsardzība un miermīlīgi risinājumi. Tomēr tu atturies skaļi paust savu viedokli, un nereti tas rada citu cilvēku nesapratni un var pat izraisīt konfliktsituācijas..

Tieksme norobežoties un paturēt visu pie sevis var veicināt arī kļūdainu lēmumu pieņemšanu.

Finanšu rīcības raksturojums:

Tu laikus apmaksā rēķinus un nokārto citas finanšu saistības. Tu regulāri pārbaudi sava bankas konta atlikumu. Tu jūties pārliecināts par nākotni, ja tev ir uzkrājumi vismaz trīs algu apmērā. Kredīta ņemšana tevi satrauc, tāpēc tu aizņemies tikai ārkārtas situācijā. Pirms kredīta ņemšanas tu rūpīgi izlasi visus nosacījumus un, lai izvēlētos sev piemērotāko, salīdzini dažādu aizdevēju piedāvājumus.

Bruno patmīlis

Naudas dēļ tu esi gatavs daudz un smagi strādāt, jo uzskati, ka nauda atspoguļo cilvēka sasniegumus un dod personisko telpu, brīvību un varu.

Nauda tev ir veiksmes simbols un palīdz parādīt citiem savu kompetenci un spējas.

Tavuprāt, reizēm nauda palīdz iegūt draugus.

Tev patīk noteikt, kas jādara un kā jādomā citiem. ļoti iespējams, ka tevī mīt iekšēja nedrošība, kuru mazināt palīdz nauda un tās sniegtais veiksmes apliecinājums.

Finanšu rīcības raksturojums:

Tu nemitīgi vēlies uzlabot savu dzīvi, līdz ar to meklē iespējas papildu ienākumiem. Tu izvirzi savus personīgos finanšu mērķus. Kredīts ir viens no finanšu pakalpojumiem, kuru tu izmanto ikdienā. Tu regulāri pārbaudi sava bankas konta atlikumu. Tu rūpīgi glabā savus personīgos datus, lai nekļūtu par krāpniecības upuri. Tu nekad nevienam neizpaud savus PIN kodus un paroles.

Bruno grāmatvedis

Attiecībās ar citiem cilvēkiem tu esi noslēgts, neizrādi iniciatīvu jaunu neformālu attiecību veidošanā.

Labprāt saglabā tuvas attiecības ar senākiem paziņām un draugiem.

Tu rūpīgi kontrolē visus savus darījumus, regulāri piefiksē izdevumus un katru mēnesi atliec naudu uzkrājumiem.

Parasti tev izdodas nepārsniegt mēneša budžetu.

Finanšu rīcības raksturojums:

Tu vienmēr saglabā visus ar finansēm saistītos dokumentus (līgumi, cčeki, konta izraksti u.c.). Tu labi pārzini dažādus ieguldījumu veidus un veic uzkrājumus. Neparedzētus izdevumus tu spēj apmaksāt no saviem uzkrājumiem. Tu izlasi finanšu dokumentus pirms parakstīšanas un atpazīsti krāpniecības pazīmes interneta vidē.

Bruno labdaris

Nauda ļauj tev darīt to, ko vēlies, un tev patīk būt dāsnam pret sev dārgiem cilvēkiem.

Tu bieži ziedo naudu vai mantas labdarībai.

Tev ir svarīgi būt neatkarīgam un radošam, tāpat kā būt saskaņā ar saviem tuvākajiem.


Tev ir svarīgi, lai līdzcilvēki tevi ciena, tacču vēl svarīgāk ir justies brīvam.

Tas var izraisīt pretrunas un konfliktus, jo ne vienmēr citi tevi saprot.

Finanšu rīcības raksturojums:

Tev ir mazāka iespēja kļūt par finanšu krāpniecības upuri. Tu seko līdzi ekonomiskajai situācijai valstī un pasaulē. Tu šobrīd jūties apmierināts ar saviem ienākumiem un regulāri izvirzi sev personīgos finanšu mērķus. Savu personīgo finanšu pārvaldībai tu izmanto dažādas tehnoloģijas.

Bruno tērētājs

Tev šodienas vajadzības ir daudz svarīgākas par rītdienu – jā, tu esi dzīves baudītājs, kurš gūst prieku no "šeit un tagad".

Pārsvarā tu iepērcies impulsīvi, pakļaujoties konkrētā brīža vēlmēm un sauklim "man iepatikās!".

Tu baidies patstāvīgi pieņemt tālejošus lēmumus, tāpēc tos atliec un nemieru slāpē ar pēkšņiem, nepārdomātiem pirkumiem.

Tu reti uzņemies atbildību par savu rīcību.

Finanšu rīcības raksturojums:

Tu nepārzini finanšu pakalpojumus, katrs lēmums par finanšu produktiem rada spriedzi. Tu nejūti satraukumu, ja dzīvo no algas līdz algai, un tev regulāri pietrūkst naudas līdz algai. Kredītu ņem viegli, nedomājot par tā atdošanu. Ja sākušās grūtības ar atmaksu, tu vairies no problēmas risināšanas. Mēdz iztērēt kredītkartes limitu un aizņemties, nepievēršot uzmanību
atmaksas procentiem. Ja zaudētu darbu, tev rastos nopietnas finanšu problēmas.

Noskaidro, kurš tips esi tu.